ODBUDOWA, PRZEBUDOWA, SERWIS

LAND ROVER DEFENDER

Kampery

Nasze rozwiązania NoQuestions to efekt wieloletniego doświadczenia w podróżach i wyprawach off-road oraz zbiór doświadczeń z odbudowy Defenderów. Land Rover Defender to idealna baza do zbudowania samochodu wyprawowego lub kampera z napędem 4x4 o wybitnych właściwościach terenowych, jednak wymaga konkretnych modyfikacji i zmian.

Proponujemy dwie opcje abyś śmiało mógł wykorzystywać Defendera do turystyki:

 

Pop up roof czyli podnoszony dach.

 

Rozwiązanie dedykowane dla Defendera 110 oraz 90.

 

 

Polega na takiej modyfikacji dachu, aby spanie znajdowało się na górze auta, a cała przestrzeń pasażerska i bagażnik mógł zostać wykorzystany do przewozu osób, bagaży, wykonania dowolnej zabudowy czy montażu kuchenki, zlewu i lodówki.

 

Największe atuty tego rozwiązania:

  • jest wzmocnieniem nadwozia samochodu – dach NoQuestions staje się niemalże klatką bezpieczeństwa (czego nie daje montaż bagażnika dachowego oraz namiotu dachowego)
  • Istnieje możliwość połączenia z klatką zewnętrzną i pałąkiem wewnętrznym
  • zachowany zostaje kształtu samochodu – to istotne dla fanów linii Defendera
  • waga tej konstrukcji jest niższa niż opcja bagażnik dachowy z namiotem dachowym. Specjalnie zaprojektowane przez nas profile aluminiowe pozwoliły na odczuwalną redukcję masy
  • wysokość samochodu zmienia się tylko o 16 cm, czyli dużo mniej niż w przypadku bagażnika z namiotem dachowym
  • rozwiązanie NoQuestions to także świetna izolacja termiczna i akustyczna, a zatem możliwość bardzo łatwego ogrzewania wnętrza namiotu przy pomocy ogrzewania postojowego
  • dach NoQuestions jest tak zaprojektowany, że możesz zainstalować go samemu lub łatwo zdemontować, wracając do oryginału. To jedyne rozwiązanie na rynku, które nie wymaga cięcia, spawania ani przeróbek fabrycznego dachu czy słupków
  • samo spanie ma dużo większą powierzchnię niż akcesoryjne namioty dachowe
  • nasza konstrukcja pozwala na stałe wietrzenie i suszenie namiotu podczas jazdy, co nie jest możliwe przy standardowych namiotach dachowych, zamykanych na czas jazdy.
 


Podnoszony dach NoQuestions to bezkompromisowe rozwiązanie dla podróżników i fanów turystyki.

Zobacz zdjęcia detali i całego systemu - link kolejny przykład - link i kolejny - link

Zestaw zawiera drabinkę montowaną na tyle pojazdu, mocowanie tylnej lampy roboczej, belkę do montażu dodatkowych świateł z przodu pojazdu, belkę wewnętrzną, materace oraz konsolę przednią montowaną pod podsufitką.

Cena 29 900 PLN netto.

Jeżeli jesteś zainteresowany dachem NoQuestions skontaktuj się z nami.

 

Zabudowa typu kamper.

Rozwiązanie dedykowane dla Defenderów 90, 110 i 130.

 

 

 

Jest to w pełni zaprojektowana i wykonana przez nas specjalistyczna zabudowa, bardzo lekka, a zarazem ekstremalnie wytrzymała. To rozwiązanie idealne dla osób, chcących zmodyfikować swojego Defendera, tak aby uzyskać najlepszego kampera 4x4. To także świetne rozwiązanie w przypadku, kiedy odbudowa Defendera jest ekonomicznie nieuzasadniona, kiedy samochód dawca jest zbyt zniszczony (po wypadku) lub skorodowany.

 

Zabudowa NoQuestions daje nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza kampera, pozwala na montaż absolutnie wszystkich rozwiązań wyprawowych czy turystycznych. To zabudowa ciepła zimą, a latem dobrze chroniąca przed upałem. Ogromna kubatura zabudowy jak na samochód osobowy to ogromne możliwości, niezależnie czy interesują Cię dalekie kierunki czy szukasz super wygodnego pojazdu do ekstremalnej turystyki albo po prostu chcesz mieć świetny, klasyczny samochód 4x4 i kampera w jednym.

 

Jeżeli interesuje Cię kamper NoQuestions, skontaktuj się z nami.

Jeśli nie posiadasz auta dawcy, na pewno pomożemy wybrać Ci odpowiednie rozwiązanie.